Agencja SEO/SEM

Partner strategiczny - Agilito Sp. z o.o.

Agencja SEO Agilito Sp. z o.o.

Agencja Agilito posiada biuro w Poznaniu, ale zasięgiem swoich usług obejmuje całą Polskę, a nawet także inne kraje. Mogą oni dla Państwa zarówno stworzyć stronę www od nowa, jak i wypromować już istniejącą, aby mogła przyciągać większą ilość klientów. Swoje usługi dostosowują do potrzeb danej firmy, zapewniając różnorodność rozwiązań. Można zdecydować się na pozycjonowanie witryny, co oznacza, że będzie mogła się ona pojawiać na szczycie tzw. wyników organicznych Google. Ponadto, prowadzą oni także kampanie linków sponsorowanych, pozwalające wyświetlać reklamę jeszcze wyżej. Co więcej, można zamówić również graficzne bannery, które będą widoczne na stronach związanych z określoną branżą.

Agilito Sp. z o.o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
tel.: +48 790 752 541
biuro@agilito.pl
www.agilito.pl

Pozycjonowanie stron w Google

Przejdź do oferty na pozycjonowanie

Pozycjonowanie to technika, która pozwala wyświetlać się wysoko na wybrane słowa kluczowe bez ograniczeń czasowych. Gdy uda się wybić witrynę na dane miejsce na liście wyników wyszukiwania, może się tam ona pojawiać za każdym razem, gdy użytkownik wprowadzi określone zapytanie w Google. Wymaga to jednak kompleksowej optymalizacji strony pod wymagania algorytmu, co dotyczy zarówno modyfikacji kodu źródłowego, jak i wzbogacenia jej o nowe treści. Powierzając to zadanie profesjonalnemu zespołowi pozycjonerów i copywriterów, zapewniają sobie Państwo usługę na wysokim poziomie, która już w stosunkowo krótkim czasie przyniesie oczekiwane efekty.

Analiza stron internetowych

Zdecydowanie warto swojej stronie www zapewnić stałą, fachową opiekę, aby w razie nagłych problemów, można było od razu szybko i skutecznie usunąć zaistniałą nieprawidłowość. Firma Agilito gwarantuje każdemu swojemu klientowi indywidualnie przypisanego pozycjonera, czuwającego nad funkcjonowaniem strony. Co więcej, będzie on przystosowywał ją do zmieniających się wciąż sposobów, w jakie działają roboty wyszukiwarek. Dzięki temu, mimo wprowadzanych aktualizacji, witryna zachowa wysoką pozycję na wybrane słowa kluczowe. Współpracując z agencją Agilito, zapewniają sobie więc Państwo długotrwałe efekty.

Linki sponsorowane AdWords

Pozycjonowanie wymaga czasu, ale nie ma limitu liczby wyświetleń, a w przypadku kampanii AdWords jest odwrotnie. Tutaj reklama może pojawiać się na wybrane frazy od razu po zasileniu konta i wprowadzeniu odpowiednich ustawień, lecz jest ograniczona budżetem. Płacą Państwo jednak tylko za efekty reklamy w postaci kliknięć, które prowadzą potencjalnych klientów na stronę firmy. Każda taka wizyta to szansa na sprzedaż lub wykupienie oferowanej usługi, więc z pewnością jest cenna dla przedsiębiorcy. Można zdecydować się na dwojakie rodzaje kampanii AdWords – pierwsza z nich skupia się na promocji w wyszukiwarce Google, a druga - na budowaniu świadomości marki na portalach tematycznie powiązanych z daną dziedziną.

Nowoczesne strony WWW

Pierwsze wrażenie, jakie wywiera strona internetowa na odwiedzającym ją konsumencie, ma ogromne znaczenie dla jego późniejszych decyzji zakupowych. Jeśli jest ona estetycznie wykonana, przejrzysta i funkcjonalna, szansa zatrzymania użytkownika na dłużej jest znacznie wyższa niż w przypadku witryn przestarzałych i obfitujących w błędy. Agencja Agilito tworzy nowoczesne projekty, oparte o bieżące standardy, aby mogły one skuteczniej przyciągać klientów. Kreowane przez nich strony są responsywne, co oznacza, że wyświetlają się poprawnie na różnych rodzajach urządzeń – nie tylko stacjonarnych, ale też mobilnych.

Dlaczego reklama internetowa w Agilito?

Firma Agilito działa w sposób uczciwy i pobiera od swoich klientów opłaty jedynie za dostrzegalne efekty prowadzonych przez nich prac, a więc wysokie pozycje na liście wyników wyszukiwania. Dają oni również różnorodne możliwości współpracy, jako że można z nimi zarówno podpisać umowę długoterminową, jak i wykupić 3-miesięczny pakiet. Profesjonalny doradca z działu handlowego pomoże Państwu wybrać najkorzystniejsze frazy, a opiekun techniczny nie tylko kompleksowo zoptymalizuje witrynę, ale także zapewni szereg przydatnych dodatków. Dotyczy to np. utworzenia wizytówki Google Moja Firma oraz instalacji narzędzia statystycznego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania, lub jesteś zainteresowany naszymi usługami

Ageratum - Agencja SEO
Al. Niepodległości 147
02-555 Warszawa
woj. mazowieckie